Championship 2014 Dámské volejbal World

z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Přejít na navigaci Přejít na vyhledávání
Championship 2014 Dámské volejbal World

Mistrovství ženské volejbalové World 2014

2014 Dámské volejbal World Championship.jpg
Trávení času 23.září - 12.říjen
Počet zúčastněných 24
Stadiony 6 ( Itálie Milan , Trieste , Verona , Bari , Modena , Řím )
Konečné umístění
Mistr USA USA
Stříbrný medailista Čína Čína
Bronzový medailista Brazílie Brazílie
Statistiky turnaje
Odehrané zápasy 102
Turnajový hráč USA Kimberly hill

17. Ženy s volejbal mistrovství světa se konalo od 23. září do 12. října 2014 v šesti městech v Itálii za účasti 24 národních týmů. Poprvé ve své historii, tým USA vyhrál na mistrovský titul.

Zúčastněné týmy

Itálie - tým hostitelské země;

Dalších 23 týmů byly stanoveny během kvalifikačního turnaje.

Kvalifikace

140 národních týmů požádal o účast v kvalifikaci (Kvalifikační turnaj), který soutěžil o 23 lístků na závěrečný turnaj mistrovství světa. Výběr se provádí v rámci pěti kontinentálních konfederací.

Kvalifikované týmy:

Evropa
CEV
Asie
AVC
Jižní Amerika
CSV
Afrika
CAVB
Severní, Střední Amerika a Karibik
NORCECA

Itálie Itálie
Rusko Rusko
Německo Německo
krocan krocan
Ázerbajdžán Ázerbajdžán
Belgie Belgie
Chorvatsko Chorvatsko
Bulharsko Bulharsko
Srbsko Srbsko
Holandsko Holandsko

Japonsko Japonsko
Čína Čína
Thajsko Thajsko
Kazachstán Kazachstán






Brazílie Brazílie
Argentina Argentina







Kamerun Kamerun
Tunisko Tunisko







Kuba Kuba
Dominikánská republika Dominikánská republika
USA USA
Kanada Kanada
Portoriko Portoriko
Mexiko Mexiko




MS systém [1]

  • 1.etapa skupina. V první fázi se 24 finalisté MS byly rozděleny do 4 skupin (A, B, C a D) z 6 týmů každý. 16 týmů (4 nejlepší z každé šesti) postupují do druhé fáze.
  • 2. stupeň skupina. 16 týmů, které se účastní druhé fázi šampionátu tvoří dvě skupiny 8 týmů. Skupina E se skládá z 4 týmy ze skupin A a D, skupina F - 4 týmy ze skupin B a C. Výsledky z her mezi týmy na 1. stupni se berou v úvahu. 6 týmů (tři nejlepší z každé osmi) postupují do třetí etapy.
  • 3. etapa skupina. 6 týmů, které se účastní třetí etapy šampionátu tvoří 2 skupiny tří týmů. Skupina G se skládá z vítěze skupině E (E1) a, losem, druhý tým ze skupiny E (E2) nebo F (F2), stejně jako třetí tým ze stejné skupiny (E3 nebo F3); ve skupině H vítěz skupiny F (F1) se bude soutěžit, a další dva účastníci se může rovněž určit losem stejným způsobem, jako ve skupině G.
  • Účastníky play-off bude dva nejlepší týmy ze skupin 3. etapy. V semifinále se skupina vítězové play-off hrát proti druhé umístěný týmů ve skupinách. Vítězové semifinále se utkají o titul, poražení - bronzových medailí. V zápase o 5. místo, bude nejhorší týmy skupin 3. etapy setkat.

Losování pro závěrečný turnaj se konal 10. března 2014 v Itálii . Na základě výsledků, 12 týmů byly rozděleny do 4 skupin po prvním stupni. Dalších 12 týmů (nižší, než je uvedeno ve skupinách v polohách 1-3) jsou rozděleny do skupin s předstihem, podle jejich postavení ve světě pořadí.

Skupina A. Skupina B Skupina C. Skupina D

Itálie Itálie
Dominikánská republika Dominikánská republika
Německo Německo
Argentina Argentina
Chorvatsko Chorvatsko
Tunisko Tunisko

Brazílie Brazílie
Srbsko Srbsko
krocan krocan
Kanada Kanada
Kamerun Kamerun
Bulharsko Bulharsko

USA USA
Rusko Rusko
Thajsko Thajsko
Holandsko Holandsko
Kazachstán Kazachstán
Mexiko Mexiko

Japonsko Japonsko
Čína Čína
Kuba Kuba
Portoriko Portoriko
Belgie Belgie
Ázerbajdžán Ázerbajdžán

Města a hrát arény

Soutěže se bude konat v herních sálech šesti měst v Itálii.

Krytý sportovní aréna „Mediolanum Forum» (Mediolanum Forum) zápasy byly etapa Třetí skupinu a play-off šampionátu. Aréna otevřen v roce 1990 . Kapacita je 11,5 tisíc diváků. Používá se především pro lední hokej , basketbal a tenis soutěží. V minulosti to bylo jmenováno Fila Forum Datch Forum a Forum di Assago.
Palais des Sports „PalaTrieste» (PalaTrieste) (oficiální název Palazzo dello Sport Cesare Rubini) prošel utkání 1. (skupina B) a 2. (skupina E) ze skupinové fázi. Palác byl otevřen v roce 1999 . Kapacita je 6,9 ​​tisíc diváků.
Palais des Sports „PalaOlimpiya» (PalaOlimpia) gemů se bude hrát v 1. (skupina C) a druhý (skupina F) skupinové fáze. Palác byl otevřen v roce 1986 . Kapacita je 5,4 tisíc diváků.
Pala Florio Sports Palace bude hostit 1. (skupina D) a 2. (skupina E) Group Stage zápasy. Palác byl otevřen v roce 1980 . Kapacita je 5 tisíc diváků.
PalaPanini Sports Palace bude hostit zápasy fázi druhé skupině (skupina F). Palác byl otevřen v roce 1985 . Kapacita je 5 tisíc diváků.
Palais des Sports „PalaLottomatika» (PalaLottomatica) se bude konat zápasy fázi první skupině (skupina A) mistrovství. Palác byl otevřen v roce 1960 . Rekonstruována v roce 2003 . Kapacita je 11,2 tisíc diváků.

První skupinová fáze

  • Místní čas je indikován všude ( UTC + 2 ).
Stejným postupem do druhé skupině

Skupina A.

Řím

Brýle Zápasy Sady Míče
A In ( 3: 2) P ( 2: 3) PROTI NS Otázka: P PROTI NS Otázka: P
1. Itálie Itálie 13 5 4 (0) jedenáct) čtrnáct 4 3500 416 299 1.391
2. Dominikánská republika Dominikánská republika 12 5 5 (3) 0 (0) 15 7 2,142 492 422 1,165
3. Chorvatsko Chorvatsko devět 5 3 (1) 2 (1) jedenáct deset 1100 442 444 0,995
4. Německo Německo osm 5 dvacet) 3 (2) jedenáct devět 1222 431 363 1,187
5. Argentina Argentina 3 5 deset) 4 (0) 5 12 0,416 328 404 0,811
6. Tunisko Tunisko 0 5 0 (0) 50) 1 15 0,066 219 396 0,553
datum Čas Šek Sady Zpráva
1 2 3 4 5
23.09 10.30 Argentina Argentina 1: 3 Chorvatsko Chorvatsko 17:25 28:26 24:26 19:25 P2
17.00 Dominikánská republika Dominikánská republika 3: 2 Německo Německo 22:25 25:21 25:21 24:26 15:13 P2
20.00 Itálie Itálie 3: 0 Tunisko Tunisko 25:11 25:13 25: 8 P2
24.09 10.30 Dominikánská republika Dominikánská republika 3: 0 Tunisko Tunisko 25:14 25:19 25:10 P2
17.00 Německo Německo 3: 0 Argentina Argentina 25:12 25:13 25:14 P2
20.00 Chorvatsko Chorvatsko 0: 3 Itálie Itálie 24:26 15:25 11:25 P2
25.09 10.30 Německo Německo 3: 0 Tunisko Tunisko 25: 7 25:12 25: 7 P2
17.00 Chorvatsko Chorvatsko 2: 3 Dominikánská republika Dominikánská republika 22:25 13:25 25:22 26:24 17:19 P2
20.00 Argentina Argentina 0: 3 Itálie Itálie 17:25 17:25 16:25 P2
27.09 10.30 Tunisko Tunisko 1: 3 Chorvatsko Chorvatsko 06:25 25:21 16:25 13:25 P2
17.00 Dominikánská republika Dominikánská republika 3: 1 Argentina Argentina 25:13 25:20 19:25 25:18 P2
20.00 Itálie Itálie 3: 1 Německo Německo 21:25 25:17 25:10 25:18 P2
28.09 10.30 Tunisko Tunisko 0: 3 Argentina Argentina 19:25 18:25 21:25 P2
17.00 Chorvatsko Chorvatsko 3: 2 Německo Německo 17:25 25:23 9:25 25:21 15:11 P2
20.00 Itálie Itálie 2: 3 Dominikánská republika Dominikánská republika 15:25 25:16 21:25 25:16 8:15 P2

Skupina B

Terst

Brýle Zápasy Sady Míče
A In ( 3: 2) P ( 2: 3) PROTI NS Otázka: P PROTI NS Otázka: P
1. Brazílie Brazílie čtrnáct 5 5 (1) 0 (0) 15 3 5 000 428 333 1.285
2. Srbsko Srbsko jedenáct 5 4 (1) deset) 13 7 1,857 467 405 1,153
3. Bulharsko Bulharsko devět 5 3 (1) 2 (1) jedenáct osm 1375 417 396 1,053
4. krocan krocan osm 5 dvacet) 3 (2) jedenáct devět 1222 436 396 1.101
5. Kanada Kanada 3 5 deset) 4 (0) 4 13 0,307 296 392 0,755
6. Kamerun Kamerun 0 5 0 (0) 50) 1 15 0,066 274 396 0,691
datum Čas Šek Sady Zpráva
1 2 3 4 5
23.09 10.30 Kanada Kanada 3: 1 Kamerun Kamerun 25:12 25:15 20:25 25:14 P2
17.00 Srbsko Srbsko 3: 1 krocan krocan 25:15 20:25 25:19 25:22 P2
20.00 Brazílie Brazílie 3: 0 Bulharsko Bulharsko 25:19 25:22 25:16 P2
24.09 10.30 krocan krocan 3: 0 Kanada Kanada 25:10 25:12 25:17 P2
17.00 Kamerun Kamerun 0: 3 Brazílie Brazílie 14:25 8:25 18:25 P2
20.00 Srbsko Srbsko 3: 2 Bulharsko Bulharsko 25:19 23:25 25:19 18:25 15:12 P2
25.09 10.30 Kanada Kanada 0: 3 Brazílie Brazílie 14:25 8:25 18:25 P2
17.00 Kamerun Kamerun 0: 3 Srbsko Srbsko 17:25 13:25 24:26 P2
20.00 krocan krocan 2: 3 Bulharsko Bulharsko 25:20 23:25 18:25 27:26 12:15 P2
27.09 10.30 Bulharsko Bulharsko 3: 0 Kamerun Kamerun 25:16 25:20 25:23 P2
17.00 Srbsko Srbsko 3: 1 Kanada Kanada 25: 7 26:28 25:21 25:15 P2
20.00 Brazílie Brazílie 3: 2 krocan krocan 17:25 22:25 25:19 25:21 15:10 P2
28.09 10.30 Kamerun Kamerun 0: 3 krocan krocan 18:25 18:25 12:25 P2
17.00 Bulharsko Bulharsko 3: 0 Kanada Kanada 25:17 25:16 25:18 P2
20.00 Brazílie Brazílie 3: 1 Srbsko Srbsko 24:26 25:21 25:19 25:23 P2

Skupina C.

Verona

Brýle Zápasy Sady Míče
A In ( 3: 2) P ( 2: 3) PROTI NS Otázka: P PROTI NS Otázka: P
1. USA USA 15 5 50) 0 (0) 15 2 7 500 437 357 1224
2. Rusko Rusko 12 5 4 (0) deset) 13 4 3,250 427 354 1,206
3. Holandsko Holandsko devět 5 třicet) dvacet) deset 6 1666 377 358 1,053
4. Kazachstán Kazachstán 6 5 dvacet) třicet) 6 devět 0,666 316 331 0,954
5. Thajsko Thajsko 3 5 deset) 4 (0) 3 12 0,250 323 383 0,843
6. Mexiko Mexiko 0 5 0 (0) 50) 1 15 0,066 318 415 0,766
datum Čas Šek Sady Zpráva
1 2 3 4 5
23.09 10.30 Holandsko Holandsko 3: 0 Kazachstán Kazachstán 25:21 25:17 25:21 P2
17.00 Rusko Rusko 3: 0 Thajsko Thajsko 25:19 25:19 25:22 P2
20.00 USA USA 3: 1 Mexiko Mexiko 19:25 25:11 25:20 25:14 P2
24.09 10.30 Казахстан Казахстан 0:3 Соединённые Штаты Америки США 20:25 15:25 22:25 P2
17.00 Россия Россия 3:0 Мексика Мексика 25:17 25:22 25:13 P2
20.00 Таиланд Таиланд 0:3 Нидерланды Нидерланды 20:25 22:25 18:25 P2
25.09 10.30 Таиланд Таиланд 3:0 Мексика Мексика 27:25 36:34 26:24 P2
17.00 Казахстан Казахстан 0:3 Россия Россия 13:25 21:25 16:25 P2
20.00 Нидерланды Нидерланды 0:3 Соединённые Штаты Америки США 27:29 21:25 18:25 P2
27.09 10.30 Мексика Мексика 0:3 Казахстан Казахстан 12:25 16:25 21:25 P2
17.00 Россия Россия 3:1 Нидерланды Нидерланды 19:25 25:13 27:25 25:16 P2
20.00 США Соединённые Штаты Америки 3:0 Таиланд Таиланд 25:15 25:23 25:20 P2
28.09 10.30 Мексика Мексика 0:3 Нидерланды Нидерланды 30:32 17:25 17:25 P2
17.00 Казахстан Казахстан 3:0 Таиланд Таиланд 25:15 25:22 25:20 P2
20.00 США Соединённые Штаты Америки 3:1 Россия Россия 34:32 25:19 29:31 26:24 P2

Группа D

Бари

Очки Матчи Сеты Мячи
И В ( 3:2 ) П ( 2:3 ) В П В:П В П В:П
1. Китай Китай 14 5 5 (1) 0 (0) 15 2 7,500 408 309 1,320
2. Япония Япония 11 5 3 (0) 2 (2) 13 7 1,857 444 426 1,042
3. Бельгия Бельгия 9 5 3 (0) 2 (0) 10 6 1,666 377 325 1,160
4. Азербайджан Азербайджан 7 5 3 (2) 2 (0) 9 11 0,818 410 449 0,913
5. Пуэрто-Рико Пуэрто-Рико 4 5 1 (0) 4 (1) 5 12 0,416 364 399 0,912
6. Куба Куба 0 5 0 (0) 5 (0) 1 15 0,066 308 403 0,764
Дата Время Счёт Сеты Отчёт
1 2 3 4 5
23.09 10.30 Китай Китай 3:0 Пуэрто-Рико Пуэрто-Рико 25:23 25:18 25:20 P2
17.00 Япония Япония 2:3 Азербайджан Азербайджан 25:17 20:25 25:20 21:25 9:15 P2
20.00 Куба Куба 0:3 Бельгия Бельгия 15:25 12:25 16:25 P2
24.09 10.30 Китай Китай 3:0 Азербайджан Азербайджан 25:13 25:16 25:17 P2
17.00 Бельгия Бельгия 1:3 Япония Япония 22:25 25:22 20:25 23:25 P2
20.00 Пуэрто-Рико Пуэрто-Рико 3:0 Куба Куба 25:22 27:25 25:19 P2
25.09 10.30 Пуэрто-Рико Пуэрто-Рико 2:3 Азербайджан Азербайджан 20:25 26:24 24:26 25:16 15:17 P2
17.00 Куба Куба 0:3 Япония Япония 19:25 24:26 23:25 P2
20.00 Бельгия Бельгия 0:3 Китай Китай 21:25 22:25 19:25 P2
27.09 10.30 Азербайджан Азербайджан 0:3 Бельгия Бельгия 21:25 12:25 21:25 P2
17.00 Япония Япония 3:0 Пуэрто-Рико Пуэрто-Рико 25:21 25:20 25:19 P2
20.00 Китай Китай 3:0 Куба Куба 25:15 25:11 25:18 P2
28.09 10.30 Азербайджан Азербайджан 3:1 Куба Куба 25:20 25:27 25:20 25:22 P2
17.00 Япония Япония 2:3 Китай Китай 16:25 25:18 27:25 17:25 11:15 P2
20.00 Бельгия Бельгия 3:0 Пуэрто-Рико Пуэрто-Рико 25:20 25:17 25:19 P2

Второй групповой этап

  • Везде указано местное время ( UTC+2 ).
  • Учитываются результаты матчей, сыгранных на первом групповом этапе между командами из одной группы.
Прошедшие в третий групповой этап

Группа E

Триест , Бари

Очки Матчи Сеты Мячи
И В ( 3:2 ) П ( 2:3 ) В П В:П В П В:П
1. Италия Италия 19 7 6 (0) 1 (1) 20 6 3,333 610 509 1,198
2. Китай Китай 16 7 6 (2) 1 (0) 19 7 2,714 599 504 1,188
3. Доминиканская Республика Доминиканская Республика 13 7 5 (4) 2 (2) 19 15 1,266 734 686 1,069
4. Япония Япония 10 7 3 (2) 4 (3) 15 17 0,882 670 693 0,966
5. Германия Германия 9 7 2 (0) 5 (3) 13 15 0,866 597 591 1,010
6. Бельгия Бельгия 7 7 2 (0) 5 (1) 9 16 0,562 534 563 0,948
7. Хорватия Хорватия 5 7 2 (2) 5 (1) 10 19 0,526 556 670 0,829
8. Азербайджан Азербайджан 5 7 2 (1) 5 (0) 8 18 0,444 519 603 0,860
Дата Время Арена Счёт Сеты Отчёт
1 2 3 4 5
01.10 17.00 PalaFlorio Доминиканская Республика Доминиканская Республика 3:2 Бельгия Бельгия 25:17 25:22 22:25 22:25 15:6 P2
17.10 PalaTrieste Хорватия Хорватия 3:2 Япония Япония 18:25 25:23 25:27 25:20 15:8 P2
20.00 PalaFlorio Италия Италия 3:1 Азербайджан Азербайджан 25:19 25:21 21:25 25:23 P2
20.00 PalaTrieste Германия Германия 0:3 Китай Китай 16:25 23:25 23:25 P2
02.10 17.00 PalaFlorio Доминиканская Республика Доминиканская Республика 3:1 Азербайджан Азербайджан 23:25 25:11 25:21 25:17 P2
17.00 PalaTrieste Германия Германия 2:3 Япония Япония 25:23 24:26 19:25 25:16 11:15 P2
20.00 PalaFlorio Италия Италия 3:0 Бельгия Бельгия 25:18 25:22 25:18 P2
20.00 PalaTrieste Хорватия Хорватия 0:3 Китай Китай 12:25 15:25 15:25 P2
04.10 17.00 PalaFlorio Доминиканская Республика Доминиканская Республика 2:3 Китай Китай 19:25 19:25 25:22 25:20 10:15 P2
17.00 PalaTrieste Германия Германия 3:0 Бельгия Бельгия 25:20 25:15 25:21 P2
20.00 PalaFlorio Италия Италия 3:0 Япония Япония 25:23 25:20 25:19 P2
20.00 PalaTrieste Хорватия Хорватия 1:3 Азербайджан Азербайджан 25:23 23:25 13:25 23:25 P2
05.10 17.00 PalaFlorio Доминиканская Республика Доминиканская Республика 2:3 Япония Япония 21:25 23:25 25:19 25:23 12:15 P2
17.00 PalaTrieste Германия Германия 3:0 Азербайджан Азербайджан 25:15 25:23 25:19 P2
20.00 PalaFlorio Италия Италия 3:1 Китай Китай 22:25 25:18 26:24 25:17 P2
20.00 PalaTrieste Хорватия Хорватия 1:3 Бельгия Бельгия 12:25 23:25 25:23 18:25 P2

Группа F

Верона , Модена

Очки Матчи Сеты Мячи
И В ( 3:2 ) П ( 2:3 ) В П В:П В П В:П
1. Бразилия Бразилия 20 7 7 (1) 0 (0) 21 5 4,200 628 539 1,165
2. Соединённые Штаты Америки США 18 7 6 (0) 1 (0) 18 5 3,600 586 506 1,158
3. Россия Россия 13 7 4 (0) 3 (1) 16 11 1,454 653 600 1,088
4. Сербия Сербия 11 7 4 (1) 3 (0) 13 12 1,083 565 549 1,029
5. Турция Турция 10 7 3 (1) 4 (2) 15 15 1,000 654 640 1,021
6. Болгария Болгария 6 7 2 (1) 5 (1) 10 17 0,588 565 611 0,924
7. Нидерланды Нидерланды 6 7 2 (0) 5 (0) 9 16 0,562 542 591 0,917
8. Казахстан Казахстан 0 7 0 (0) 7 (0) 0 21 0,000 368 525 0,700
Дата Время Арена Счёт Сеты Отчёт
1 2 3 4 5
01.10 17.00 PalaOlimpia Сербия Сербия 3:0 Нидерланды Нидерланды 25:22 25:23 25:23 P2
17.00 PalaPanini Турция Турция 1:3 Соединённые Штаты Америки США 29:27 19:25 23:25 15:25 P2
20.00 PalaOlimpia Бразилия Бразилия 3:0 Казахстан Казахстан 25:22 25:22 25:18 P2
20.00 PalaPanini Болгария Болгария 1:3 Россия Россия 23:25 15:25 28:26 19:25 P2
02.10 17.00 PalaOlimpia Сербия Сербия 3:0 Казахстан Казахстан 25:13 25:15 25:20 P2
17.00 PalaPanini Турция Турция 3:2 Россия Россия 19:25 25:27 25:22 25:22 15:13 P2
20.00 PalaOlimpia Бразилия Бразилия 3:1 Нидерланды Нидерланды 23:25 25:20 25:16 25:16 P2
20.00 PalaPanini Болгария Болгария 0:3 Соединённые Штаты Америки США 17:25 19:25 16:25 P2
04.10 17.00 PalaOlimpia Сербия Сербия 0:3 Соединённые Штаты Америки США 22:25 20:25 22:25 P2
17.00 PalaPanini Турция Турция 3:1 Нидерланды Нидерланды 23:25 25:17 25:16 25:20 P2
20.00 PalaOlimpia Бразилия Бразилия 3:1 Россия Россия 25:17 25:27 25:19 27:25 P2
20.00 PalaPanini Болгария Болгария 3:0 Казахстан Казахстан 25:22 25:15 25:13 P2
05.10 17.00 PalaOlimpia Сербия Сербия 0:3 Россия Россия 26:28 18:25 17:25 P2
17.00 PalaPanini Турция Турция 3:0 Казахстан Казахстан 25:15 25:13 25:14 P2
20.00 PalaOlimpia Бразилия Бразилия 3:0 Соединённые Штаты Америки США 25:23 25:22 25:21 P2
20.00 PalaPanini Болгария Болгария 1:3 Нидерланды Нидерланды 26:24 21:25 23:25 16:25 P2

Третий групповой этап

Милан

  • Везде указано местное время ( UTC+2 )
Прошедшие в полуфинал

Группа G

Очки Матчи Сеты Мячи
И В ( 3:2 ) П ( 2:3 ) В П В:П В П В:П
1. Италия Италия 6 2 2 (0) 0 (0) 6 1 6,000 162 142 1,140
2. Соединённые Штаты Америки США 3 2 1 (0) 1 (0) 3 4 0,750 155 165 0,939
3. Россия Россия 0 2 0 (0) 2 (0) 2 6 0,333 167 177 0,943
Дата Время Счёт Сеты Отчёт
1 2 3 4 5
08.10 20.00 Италия Италия 3:0 Соединённые Штаты Америки США 25:23 25:22 25:20 P2
09.10 20.00 США Соединённые Штаты Америки 3:1 Россия Россия 25:19 25:23 15:25 25:23 P2
10.10 20.00 Италия Италия 3:1 Россия Россия 25:12 25:17 12:25 25:23 P2

Группа H

Очки Матчи Сеты Мячи
И В ( 3:2 ) П ( 2:3 ) В П В:П В П В:П
1. Бразилия Бразилия 6 2 2 (0) 0 (0) 6 0 MAX 150 107 1,401
2. Китай Китай 2 2 1 (1) 1 (0) 3 5 0,600 160 183 0,874
3. Доминиканская Республика Доминиканская Республика 1 2 0 (0) 2 (1) 2 6 0,333 165 185 0,891
Дата Время Счёт Сеты Отчёт
1 2 3 4 5
08.10 17.30 Бразилия Бразилия 3:0 Китай Китай 25:19 25:16 25:15 P2
09.10 17.30 Китай Китай 3:2 Доминиканская Республика Доминиканская Республика 22:25 23:25 25:23 25:23 15:12 P2
10.10 17.30 Бразилия Бразилия 3:0 Доминиканская Республика Доминиканская Республика 25:19 25:21 25:17 P2

Плей-офф

Милан

  • Везде указано местное время ( UTC+2 ).
Полуфиналы Финал
11 октября
Италия Италия 1
Китай Китай 3
12 октября
Китай Китай 1
Соединённые Штаты Америки США 3
Третье место
11 октября 12 октября
Соединённые Штаты Америки США 3 Италия Италия 2
Бразилия Бразилия 0 Бразилия Бразилия 3


Полуфиналы

Дата Время Счёт Сеты Отчёт
1 2 3 4 5
11.10 17.30 США Соединённые Штаты Америки 3:0 Бразилия Бразилия 25:18 29:27 25:20 P2
20.45 Италия Италия 1:3 Китай Китай 21:25 20:25 25:20 28:30 P2

Матч за 3-е место

Дата Время Счёт Сеты Отчёт
1 2 3 4 5
12.10 17.30 Италия Италия 2:3 Бразилия Бразилия 15:25 13:25 25:22 25:22 7:15 P2

Финал

Дата Время Счёт Сеты Отчёт
1 2 3 4 5
12.10 20.00 Китай Китай 1:3 Соединённые Штаты Америки США 25:27 20:25 25:16 24:26 P2

Итоги

Положение команд

Gold medal icon.svg Соединённые Штаты Америки США 13—14. Нидерланды Нидерланды
Silver medal icon.svg Китай Китай 13—14. Хорватия Хорватия
Bronze medal icon.svg Бразилия Бразилия 15—16. Азербайджан Азербайджан
4. Италия Италия 15—16. Казахстан Казахстан
5—6. Доминиканская Республика Доминиканская Республика 17—20. Пуэрто-Рико Пуэрто-Рико
5—6. Россия Россия 17—20. Аргентина Аргентина
7—8. Сербия Сербия 17—20. Канада Канада
7—8. Япония Япония 17—20. Таиланд Таиланд
9—10. Турция Турция 21—24. Мексика Мексика
9—10. Германия Германия 21—24. Куба Куба
11—12. Бельгия Бельгия 21—24. Камерун Камерун
11—12. Болгария Болгария 21—24. Тунис Тунис

Призёры

Med 1.png Соединённые Штаты Америки США : Алиша Гласс , Кайла Бэнуорт, Кортни Томпсон, Николь Дэвис , Кристин Линн Хильдебранд, Джордан Ларсон , Келли Мёрфи , Криста Дитцен-Хармотто, Николь Фосетт, Кимберли Хилл , Фолуке Акинрадево , Келси Робинсон , ТеТори Диксон, Рэйчел Адамс . Главный тренер — Карч Кирай .

Med 2.png Китай Китай : Юань Синьюэ , Чжу Тин , Ян Фансюй , Шэнь Цзинси, Ян Цзюньцзин, Вэй Цююэ , Чжэн Чуньлэй, Лю Сяотун , Шань Даньна, Сюй Юньли , Хуэй Жоци , Чэнь Чжан, Ван Хуэйминь, Ван На. Главный тренер — Лан Пин .

Med 3.png Бразилия Бразилия : Фабиана Марселино Клаудино (Фабиана) , Даниэль Родригис Линс (Дани Линс) , Ана Каролина да Силва (Карол), Аденизия Феррейра да Силва (Аденизия) , Таиса Дахер ди Менезис , Жаклин Перейра ди Карвальо Эндрес (Жаклин) , Габриэла Брага Гимараэс (Габи), Тандара Алвес Кайшета (Тандара) , Наталия Зильо Перейра (Наталия) , Шейла Кастро ди Паула Блассиоли (Шейла) , Фернанда Гарай Родригис (Фе Гарай) , Жозефа Фабиола Алмейда ди Соуза Алвес (Фабиола), Камила ди Паула Брайт (Камила Брайт), Лея Энрике да Силва (Лея), Главный тренер — Жозе Роберто Гимарайнс (Зе Роберто) .

Индивидуальные призы

Соединённые Штаты Америки Кимберли Хилл
  • Лучшая связующая
Соединённые Штаты Америки Алиша Гласс
  • Лучшие центральные блокирующие
Бразилия Таиса
Китай Ян Цзюньцзин
  • Лучшая диагональная нападающая
Бразилия Шейла
  • Лучшие нападающие-доигровщики
Китай Чжу Тин
Соединённые Штаты Америки Кимберли Хилл
  • Лучшая либеро
Италия Моника Ди Дженнаро
  • Самая результативная
Китай Чжу Тин
Бразилия Зе Роберто

Примечания

См. также

Чемпионат мира по волейболу среди мужчин 2014

Ссылки